Srpen 2014

Kung Huanova čajovna

26. srpna 2014 v 23:09 | Neros |  Divadelní drobty
Tak jo, dlouho jsem mlčel, bylo toho hodně, rozepsal jsem report z Berlína, kde jsem skončil na prvním dnu, ale jednoho dne se k němu vrátím.
Mám se fajn, věci mi teď celkem dost šlapou... na paty, svině, tak je kopu zpátky a snažím se někam zahrabat, ale znáte to. Někdy je potřeba jít tam ven. Máldr ví, vo čem mluví.
Existuje roztomilá série levných detektivek, německých variací na Sherlocka Holmese, která byla poměrně populárně v Německu a přilehlých asijských oblastech směrem na východ ve třicátých letech minulého století. Jmenuje se příběhy Toma Sharka.
Já udělal dramatizaci jednoho z asi šestiset dílů, nebo kolik jich proboha je (jak jsem řekl, bylo to poměrně populární v té blažené době, kdy jste museli mít peníze, aby vás někdo četl), jmenuje se Kung Huanova Čajovna.
Tohle je první verze (je stará teprve pár hodin, takže je tam určitě spousta překlepů a chyb, kerý jsou všem u výfuku) a protože druhá bude mít vlastně jen stejné postavy a snad pár gagů, když se mi je podaří zachránit, proč bych vám toto nepoužitelné retardované dítě nemohl ukázat jak v obludáriu v 30. letech minulého století (internet jako nástroj Gilliamovské imaginaceee!).