Červenec 2013

Ach, ty ženy!

10. července 2013 v 1:25 | Neros |  Bláboly jediného syna Mého otce
Hlavně si nemyslete, že je to nějaké mé životní téma, psát o ženách, co my prošly životem - toho se totiž v dnešním článku nedočkáte. Ani, že budu psát o hajzlbábách a latringirls a WCWomen... těch moc neznám a ty, co znám, stejně vypadají spíš jako muži. Zajímavý fakt, číslo 64: Ženy raději prodávají svoje tělo, než toaleťák.
Zajímavý fakt číslo 65: Palec pandy (The Panda's Thumb s podtitulem More reflections in natural history) je kniha sestávající ze série 31 článků, které mimo jiné ukazují, že pandí "palec" je ve skutečnosti vlivem evoluce přetvořená kost v zápěstí (tuto deformaci kosti mají i někteří lidé, nazývá se sesamoid).
Chtěl jsem jen napsat něco o ženách.
Třeba to, že jsem hepy, jak šest grepů, co se kutálí dolů z masny a těší se na večerní táborák.
Mám holku, která mě má ráda a kterou mám rád a pro zjednodušení jí říkejme třeba A. Eržika B., prostě... prostě. A vůbec. Víte, co by řekl Talpinostelés ze Stadíry? Nevíte, co? Tak máte smůlu.
(To je možná skoro i něco, co by řekl EL)
Taky bych vám mohl povídat, jak se má taťka a jak jsme za ním byli na návštěvě, ale to by bylo moc veselý a tím vás nechci deprimovat, v těchto krušných časech.
Chtěl jsem psát o ženách, jaké jsou a jaké by měly být, jaké nejsou a je dobře, že takové nejsou a jestli takové budou, tak už nikdy nic nebude jako dřív (a ještěže čeština není angličtina (to bych se nemohl vyžívat v řetězení negací (ne, že bych nebyl skrz neskrz (haha) pozitivní))) a taky bych chtěl tenhle článek věnovat Mylady (Oh! Jaká podívaná!), že mě její psaní vždycky tak nějak vrátí zpět do náruče téhle pekelné příšery... a ano, myslím blog.