Pod nocí

19. května 2012 v 1:43 | Neros |  Bláboly jediného syna Mého otce
Ono totiž ještě nad ránem. Potřebuju se učit, ale čím víc musím, tím to jde hůř. Květen v trapu- Září v naději.
Víte, nejede Taverna.
A ani nejede Taverna, abych si měl kde postěžovat, že mi nejede Taverna.
Je to zlo, protože jsem si na ni fakt zvykl, implementovala se do mého každodenního života nehorázným (ano, až nehorázným, vskutku, velebnosti) způsobem. A je to BOŽÍ. Protože je to rituál a protože nejsem šéf české větve Bílé brigády, rituály nebudou škodit mému zdraví (hody hody doprovody, rozseknem vás jako schody).
Takže tím, že nejede je narušena zvyklost, jsem narušený já (hlavně nechtějte po někom, aby vám to potvrdil (nejspíš to totiž udělá)) a tak se nedokážu soustředit na to, na co mám.
Tak si tu sedím a datluju, měl jsem příjemnou večerní návštěvu a myslím, že i když jsem mluvil až moc, po dlouhé době jsme jen nemlčeli a nepřemýšleli nad společensky přijatelným tématem, ke kterému se lze vyjádřit.
Jsem u maturitní otázky č. 10- Jodometrie. Fakt. Už. Mám na to pár hodin. Nějak se to zvládne.
Zvládl to i Anděl. Málem i Mecerod. Zvládli to strašní exoti, za celou tu dobu, tak snad toho jednoho exota taky nechají jít. To zní jako kousek proslovu. Snad si na to vzpomenu.
Víte, mám rád Marii. Je to hodnej kluk, jen má asi trochu guláš v knedlích. A taky v životě. A byl bych moc rád, kdyby neměl. Asi pro to dělám málo. Výzva? Budiž. Zachráním Tě! (A žádný kousavý poznámky (ham!))
Máme rádi lidi.
Na Moraváku je banda protestantů. Spí ve stanech a mají transparent: Tohle není naše krize. A já si říkám, jak moc šťastní to jsou lidé, když mohou místo práce kempovat v centru. Mají to kousek do divadla. Ale asi tam nemají moc čas chodit. Je to škoda. Dneska tam hráli něco zajímavého (ale už se nevzpomenu co). A tihle protestanti tam mají nealko čajobar. Čajobar je Takybar, což je druh Kapybar.
A jinak bych chtěl říci, že vlažná voda může být jak chcánky.
Žlutá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama