Éhoj!

27. ledna 2011 v 22:59 | Neros |  Výmysly mé choré mysli
Ano... je to tu opět... bude se jednat o další fanficki na slavný Únos Ého a možná přijde i crossover. Rozhodně alespoň Jeden.
A jako bonus připomínám, že název této fanfikce vychází z Wohnoutího songu, konkrétně z písničky Ó gramofón.
Tak tedy... jedeme jedeme... A kam? To nevímÉÉÉÉ!
Poznámka autora: Věta "Čekala jsem tě," zní mohem líp v angličtině. Už jen pro to, že u téhle postavy není zcela zřejmé pohlaví (v tomhle stripu ani u jedné z účinkujících).

Teď už zbývá popřát jen: Dobré chutnání.
Varování: Opium je nebezpečná droga. Svědčí o tom i fakt, že po dlouhodobé konzumaci se z vás může stát housenka... Takže nekuřte (ne toto). Trávu si nechte na doma a neříkejte o ní ani mamince, ani Pepíčkovi z vedlejší třídy. I když je o dva roky starší než vy, třeťáci neumí udržet tajemství.
Perník je dobrý jen pokud si ho nedáváte přímo do žil.
O heráku se něco dozvíme v chystané básničce *CAMING SŮN* (Nikoli Cuming sun- to by sice bylo dost horké, ale my bychom si to moc dlouho neužívali...)
Varování 2: Předchozí varování již bylo ukončeno.
Poznámka: Konec všech varování. Toto není varování...Hefaistos si nebyl jist ani jedním svým rozměrem. Matky, poživatelnost hamburgerů a transďuzny jsou totiž vždy nejisté. Nikoli samy sebou, to ony jsou někdy až příliš sebejisté, ovšem jejich následky bývají často: Třas v kolenou, zvracení, porod a inflace.
Když se Hefaistos ustálil (nikoli ustájil, pořád vypadal jako člověk, narozdíl od jednoho přechodu v pětadevadesátým, kdy vzpomínal na sedmaosmdesátej, jak ho trefil dělostřeleckej granát z třiapadesátýho přímo do varlete (druhýho)) ve všech svých rozměrech, ohmatal své útlé (centropenové) břicho, což působilo jako emetikum. Když si otřel ústa alabtrosem, co jen tak mimochodem válel sudy kolem, zkontroloval svou peněženu a ke svému velkému zklamání zjistil, že všechny bankovky mají desetinné hodnoty.
Věděl, že až se vrátí do své reality (pokud nezanikla), na bankovkách číselné údaje zůstanou, ovšem dluhy a alimenty po dobu jeho nepřítomnosti stále porostou.
Teprve teď měl čas se rozhlédnout kolem sebe, ale protože neměl náladu, opomenul rozeklané útesy napravo i nalevo, písečnou pláž s úlomky mořských lastur, příboj vášnivě milující se s pevninou...
*o pár minut později*
"Tak teď jsi to dost pohnojila. Pověz mi, už ti někdo strčil do pravého ucha kladivo? Přes to levé??" Zeptal se Hefaistos výhružně.
*To bylo moc... vraťme se o kousek do minulosti*
"Áááááárgh! Ííík!" Obrovský, dravý ještěr strhl mladého býložravce odtrženého od stáda a zabořil své dvanácticentimetrové tesáky do čerstvého masa...
*Tak jo, konec vtipů. Vraťte to někam do Zátoky*
"ÉÉÉÉ?!" Přidal další citoslovce do tohoto příběhu Hefaistos. Právě si uvědomil, že to, po čem šlape nejsou chránky mořských živočichů, ale úlomky lidských lebek.
"ÉÉÉÉ!!" Zakřičel Hefaistos jméno svého přítele.
Jak se tak hezky říká: 'odpovědí mu bylo ticho,' které ale až tak hezky nezní.
Náhle (ano charakteristické pro dějové zvraty bývá to, že se stávají náhle) uslyšel tlumené: "Ještě jednou mi řekneš nějaké rádoby filozofické moudro, ty pedofilní smažko a přísahám, že tě přenesu do jistého roku třitisíce jedné z obzvlášť nepříjemných realit!! Dlabu ti na to, že Alenka se ti fakt líbí, ale jestli ji ještě jednou..."
Vlastně ten hlas nebyl tak docela tlumený. Každopádně vycházel z plážové budky, která byla zastrčená za jedním skalnatým výběžkem, který byl schovaný sám za sebou. Proto bylo tuto boudu opravdu těžké najít.
Kladivo si ovšem vždy najde cestu.
Puf! Ozval se zvuk, tak charakteristický, pro náhlé přesuny v realitách.
"Sakra, to mám ale neschopný příbuzenstvo. Ta Šklíba je taky..."
Tentokrát si ale Hefaistos nebyl jist, jestli o tu cestu opravdu stál. V plážové budce byla pouze jakási roura, ve které se válela... kočka??
"Ehmm... Čekala jsem tě... Hefaiste, vím přesně, na co se v příštích vteřinách zeptáš. Ujistíš se jestli nejsem věštkyně." Zeptala se podivná kočka. Kočka, která nevypadala jako kočka, ale jako kočičí extrakt, obohacený o speciální kočičí prvek, transformovaný v kočku a upravený kočičí vizážistkou. Všeobecně se dala považovat za nejkočkovatější kočku ze všech koček v celém.. prostě ze všech. A seděla v té rouře.
"A jsi?" Ujistil se Hefaistos.
"Správně. Nejsem. Neptej se mě, jak, ale vím takřka vše." Usmála se kočka. Na té straně roury, která nebyla vidět, bylo napsáno: Director. A pod tím přiškrábnuto: Of the Universe. To ale zůstalo Hefaistovým zrakům ukryto.
 "Tak mi řekni, jak se dostat k Ému."
"Proč ho hledáš?"
"Je to moje poselství. On musí být unášen, já ho musím hledat."
"Jsi si tím tak jistý, drahý Hefaiste, ale je důležité najít vnitřní svobodu."
"Podívej, nikdo neprocestoval tolik prapodivných a poťouchlých dimenzí, jako já. Vždyť i Král bramborových lidí mi odpustil dvě hodiny BK. S nimi bohužel i zbytek kyslíku... To je jedno... víš, že nikdo není svobodnější, než já, nikdo se nemůže proplést tolika transďuznama TAKŘKA bez následků!" Začal se hájit Hefaistos.
Kočka si pomyslela: Sakra, je skvělý obsadit se do vlastního díla... Možná jsem mohla ty svoje repliky trochu vypilovat, ale Kosmokraté mají rádi patos... Co to zas ten člověk blábolí? Co má pořád s tím svým Ém? Kdo to má poslouchat tyhle řeči, od někoho, kdo není ochoten si přiznat, že obětavost, kterou vynakládá pro toho divnýho chlapíka už je dávno za hranicí VELKÉHO přátelství?? Mám mu to říct?? No... teď rozhodně ne. Až skončím s touhle realitou, třeba mu to povím...
"Ne, Hefaiste, tvůj úkol není Ého zachránit. Tvým úkolem je Ého..."
"Co? Co je mým úkolem?? Povídej!!"
Kočka se samolibě usmála. Ona se POŘÁD samolibě usmívala. Teď to ovšem byl tak samolibý úsměv, že se jednalo o několik samolibých úsměvů v jednom.
"Nenastal ten správný čas. Nabízím ti dvě možnosti. Červenou a modrou pilulku- někteří lidé.."
"Matrix jsem už viděl! Řekni mi, kde je É a jak se tam dostanu!"
Kočka mírně znejistěla.
"Je všude kolem tebe. Ty jsi v něm. On je v tobě. To ty jsi nositelem kódu, ty jsi Vyvolený..."
"Přestaň do tohoto guláše motat dílo bratrů Wachowských!"
"Ghoulashové?? V téhle realitě vyloučeno! A abys věděl, Wachowští mi to šlohli, blbečci. Nevím, proč jsem jim dala z režie za čtyři, nakonec to celý úplně zmršili, neměla jsem je nechat dokončit školu!" Nedalo se tak docela říci, že by Kočce nezaáleželo na tom, jak se prezentuje.
"Ehm... Takže teď... Je načase si vybrat." Snažila se mermomocí vrátit se do role.
"Chceš mi říct, že Ého nemám hledat?"
"Teď bys měl všechno hodit za hlavu. A vybrat si svou cestu. Cestu, na které budeš sám. Bez Ého. Nepotřebuješ ho. Už ne."
"Tak teď jsi to dost pohnojila. Pověz mi, už ti někdo strčil do pravého ucha kladivo? Přes to levé??" Zeptal se Hefaistos a nakročil ke Kočce, rozmáchl se kladivem a... těsně po lusknutí zmizel. Nikdo nechápe, jak to dělá, ale Tubecat je jediná kočka v celém Multiversu, která umí luskat.
Teď jen sklesle pronesla: "Ale tohle ve scénáři nebylo..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ~Me~ ~Me~ | Web | 27. ledna 2011 v 23:00 | Reagovat

Ahojky.. stačil mi jeden pohled na tvůj blog a vrátila jsem se do dětství :) A pěkný článek ;)
PS: Na blogu mám jeden článek a potřebovala bych tvůj názor :-)

2 Kejdy Lock Kejdy Lock | Web | 27. ledna 2011 v 23:01 | Reagovat

sweet dess :)
Nechceš navštívit i můj blog a v případě i něco okomentovat ? Budu moc ráda :)
Aktuálně je tam : Jaký je Váš názor na dominiku Myslivcovo, 8 rad jak se stát ve škole oblíbenou,1O rad jak si spravit náladu, a mnoho dalších. díky za tvou návštěvu :)

3 MiMoň MiMoň | Web | 27. ledna 2011 v 23:08 | Reagovat

jééé užasnej design :D .. jinak obdivuju tohle, mě už to uplně nebaví něco vymejšlet ... nebo psát něco tk dlouhyho:D .. jinak to tu máš hezký :)

4 Sikar Sikar | 28. ledna 2011 v 7:47 | Reagovat

ježkovy voči, crossover! u mnohých replik jsem tady musel, tlumit smích...
jo! za odměnu budeš odkazován u dalšího dílu Tubecat. již dnes.

P.S. - v reálu Hefaistos Matrix nikdy neviděl.

5 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 28. ledna 2011 v 14:28 | Reagovat

Jestli umí luskat všema čtyřma, pak potěš Kosmos.

6 Sikar Sikar | 28. ledna 2011 v 15:38 | Reagovat

[5]: poteš Kočkos...

7 neros-san neros-san | 29. ledna 2011 v 20:06 | Reagovat

[2]: Ne, nevím totiž kdo je Dominika Myslivcová a nesouhlasím s unifikací mladých dívek podle popkulturních struktur...

[3]: Ano, dess (znamená to design, že jo?) je vskutku nádherný. Nedělal jsem ho totiž já. Tenhle počin vůůbec není dlouhý- vždyť to má maximálně stránku a půl wordu.

Sikare, jsem rád, že jsem tě pobavil :DD Ráno jsem si ani nepamatoval, co jsem to napsl a po přečtení se mi asi nejvíc líbí hláška: "Přestaň do tohoto guláše motat dílo bratrů Wachowských!"
"Ghoulashové?? V téhle realitě vyloučeno!..."

TlusŤjochu, Kosmos byl potěšen návštěvou TubeCat... Nebo alespoň tenhle...

8 Sikar Sikar | Web | 30. ledna 2011 v 20:56 | Reagovat

[7]: P.S. - hovořil jsem s Bilbem a byl též pobaven. Asi tě vyhlásíme čestným pajzlovníkem.

9 neros-san neros-san | 31. ledna 2011 v 16:39 | Reagovat

Ach, strejdo Šiško... *zamáčkl slzu v jednom oku, ječné zrno v druhém a rakovinu v třetím*
Jsem dojat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama