Leden 2011

O černé ovečce

29. ledna 2011 v 13:35 | Neros |  Apendix Poetris
Básnička pro Raven. Během měsíce a půl se stala jednou z nejdůležitějších postav v mém životě... což je dost divné, vzhledem k tomu, jaký mám vztah k lidem.
Pokud chcete vidět další šílený/pisálkovský/černobílý/zvláštní/ne(s)prostě sdělovací blog, navštivte ji. Pokud máte rádi mě, budete mít rádi ji. A to si dovolím tvrdit s 95-% jistotou.

A teď tedy ta básnička... hledejte pod perexem (souřadnice netřeba)

Éhoj!

27. ledna 2011 v 22:59 | Neros |  Výmysly mé choré mysli
Ano... je to tu opět... bude se jednat o další fanficki na slavný Únos Ého a možná přijde i crossover. Rozhodně alespoň Jeden.
A jako bonus připomínám, že název této fanfikce vychází z Wohnoutího songu, konkrétně z písničky Ó gramofón.
Tak tedy... jedeme jedeme... A kam? To nevímÉÉÉÉ!
Poznámka autora: Věta "Čekala jsem tě," zní mohem líp v angličtině. Už jen pro to, že u téhle postavy není zcela zřejmé pohlaví (v tomhle stripu ani u jedné z účinkujících).

Teď už zbývá popřát jen: Dobré chutnání.
Varování: Opium je nebezpečná droga. Svědčí o tom i fakt, že po dlouhodobé konzumaci se z vás může stát housenka... Takže nekuřte (ne toto). Trávu si nechte na doma a neříkejte o ní ani mamince, ani Pepíčkovi z vedlejší třídy. I když je o dva roky starší než vy, třeťáci neumí udržet tajemství.
Perník je dobrý jen pokud si ho nedáváte přímo do žil.
O heráku se něco dozvíme v chystané básničce *CAMING SŮN* (Nikoli Cuming sun- to by sice bylo dost horké, ale my bychom si to moc dlouho neužívali...)
Varování 2: Předchozí varování již bylo ukončeno.
Poznámka: Konec všech varování. Toto není varování...Bonmot

3. ledna 2011 v 21:41 | Neros |  Bláboly jediného syna Mého otce
Jen takový opravdu malý bonmot (ačkoli si nejsem docela jist tí, zda-li se jedná o bonmot).
Každopádně ted do jisté míry citát:

Myslím, že kdyby se současní politici vyměnili za domácí zvířectvo, nejenže by chodili do práce mnohem častěji, ale alespoň by nesrali nám na hlavu, ale na poslaneckou sněmovnu.


Možná je egocentrické, že zveřejňuji vlastní citát, ale krom toho, že ho nezapomenu, tak neporušuju autorská práva.

Sleď událostí

3. ledna 2011 v 0:00 | Neros |  Apendix Poetris
Víte... to je taková zvláštní ryba, která může za všechno zvláštní, nové a nečekané, co se v ději naskytne. Narozdíl od Sledu událostí, který jen kontinuálně tlačí svou káru, kterou mu autor naložil. Jako třeba zde (autorova bezohlednost, která vtomto případě nebohého Sleda téměř připravila o život byla potrestána podle platné ústavy Banánových republik- Západní svět se jen diví, jaké pako napíše příběh o banánech. Znalci ovšem ví, že o banánech je i výborný song).
Jako bonus jsem vám udělal obrázek, abyste si udělali obrázek (není příliš důležité o čem).