RW(E) in Neville Lon(g)bottom

25. ledna 2009 v 0:32 | Neros |  Výmysly mé choré mysli
Pro začátek... Přejmenoval jsem rubriku, do které vkládám slashe. Ne, že by si toho měl někdo všimnout, ale tento název je asi přesnější :)))

Pro prostředek... Chci tento slash věnovat Upírkovi, za podporu a nucení mě do této "práce", bez čehož bych to nezvládl. Také ho chci věnovat Sorenovi a Agátce, našim dvou malým, imaginárním dětem.

Pro konec snad jen typické varování s menším dodatkem:

TOHLE JE PROSÍM SLASH, S OBZVLÁŠTĚ ZVLÁŠTNÍM PÁREM.

MŮŽE VÁM TO PŘIPADAT NECHUTNÉ, MĚ TO PŘIPADÁ ZÁBAVNÉ.

PŘI ČTENÍ TOHOTO ČLÁNKU SE NEDOPORUČUJE JÍST, PÍT, SPÁT, POČÍTAT, STÁT (V JAKÉMKOLI SMYSLU SLOVA) POVÍDAT, BREČET A JINÉ PROCESY NEVHODNÉ U ČTENÍ MÝCH SLASHŮ. PROBÍHAJÍCÍ PROCESY UKONČÍTE VE SPRÁVCI ÚLOH...

MENŠÍ DODATEK:
ZASáci, NAPIŠTE MI ALESPOŇ JEDEN KOMENTÁŘ. AŤ VÍM, S KÝM SE MÁM VE ZLÍNĚ NA HVĚZDÁRNĚ BAVIT O SLASHI :)))))

A TEĎ JEN: PŘÍJEMNÉ NOČNÍ MŮRY ČTENÁŘŮM PŘEJI. JESTLI VÁM BUDE CHTÍT RON STRČIT HŮLKU DO ZADKU, VÍTE PROČ ;)
A TAKÉ PŘEJI MALÝ POČET CHYB A PŘEKLEPŮ
:)))






"Tati? Kdy jste se vlastně sblížili?"
"Jak to myslíš, Richarde?"
"No kdy jste se sblížili s tatínkem..."
"Jo táák... To jsme jednou v šestém ročníku měli děsné nutkánní jít se koupat. A ten známý bystrozor... Harry Potter, tehdy ještě student, nám řekl, ať zkusíme prefektskou koupelnu..."

"Hej, Neville, dělej!" Prohlásil ryšavý chlapec a ztěžka oddechoval.
"Rone... já už nemůžu..." Prohlásil ten naivní, s věčně ptřitroublým výrazem ve tváři zadýchaně...
"Uvědom si, že jestli nás někdo chytne, tak... tak máme průšvih!"
"A proč jsi šel vůbec se mnou?"
Ron mlčel.
Byl čtvrtek a bylo ticho. Ozývalo se jen pravidelné oddechování a pleskání bosých nohou v temných, rozlehlých, bradavických chodbách. Skoro jako v krtčí noře. Jako v té táhlé, osamělé, krtčí noře, táhnoucí svou strašnou rozlohu mnoha různými směry pod Bradavicemi.

Krtek Matouš cupital chodbičkami. Uklízel po žížalách a také po sobě. Vše muselo být dokonalé, měla mu přijít návštěva. Až z dalekého Malého Visánku. Už se nemohl Šimona dočkat. Pobíhal na svých krátkých nožíčkách fascinujícími rozlehlými komplexy podzemních nor a uklízel, co se dalo. Samozřejmě že při tom toho děsně spráskal, ale tak to bylo vždycky. Používal sebe samotného jako vysavač (na kusy žížal) ale dnes si musel při konzumování zbytků dávat obrovský pozor, aby moc nepřipadala a vypadal tak stále dobře, jako doposud, a aby si nezašpinil sváteční modré kalhoty s VELKÝMI kapsami. Bylo vůbec s podivem, jak byly dokonale anatomicky tvarované. Krtkové žijíci na místech s vysokou koncentrací magie jsou vůbec velmi schopní. Jsou schopní nejen ušít si modré kalhoty s velkými kapsami (jakýsi krtčí stejnokroj) ale například i orálního sexu....
O tom samozřejmě až jindy, protože tohle byl samozřejmě naprosto zbytečný odstavec.

Dva chlapci tedy spěchali. Ten ryšavý vepředu držel v ruce kus pergamenu a neustále na něj svítil. Nejen aby věděl kudy mají jít, ale hlavně kvůli tomu, aby viděli jestli nejde někdo z profesorů, nebo prefektů.
Doběhli ke dveřím a Neville upadl na zem.
"Neplecha ukončena... Neville, ty jsi vážně tupec! Když padáš, zní to jako slon s infarktem."
"Promiň, Rone. Hlavně že jsme tady, ne?"
"Jojo, asi jo..."
"Zapomněl jsem si šampón!!"
"Za prvé, přestaň tak křičet. Za druhé, říkám že jsi tupec a za třetí, opovaž se vracet se zpátky! Kromě toho, že dupeš jako kdybys chtěl zadupat hlavu Skorobezhlavého Nicka tak..."
"Nepůjdeme radši dovnitř?"
"No jo, poráád."
Otevřeli dveře a vydechli úžasem. Pusy dokořán, ruce podél těla.
Zapomněl jsem poznamenat že po Bradavickém hradu pobíhali pouze v ručnících okolo pasu. A po tom běhu gravitace nad přitažlivostí (fyzikální přitažlivostí, ne fyzickou) nahých těl (u těch dvou se ani moc o fyzické přitažlivosti mluvit nedá) zvítězila a ručníky tiše dopadly na zem. Ti dva ještě netušili, co všechno se kvůli tomu stane.
Místnost byla rozlehlá, velice sympatická a uprostřed byla díra. Vzhledem k vykachličkovanosti té díry to byl bazén. Vzhledem k množství kohoutků po stranách té díry (bazénu) se jednalo o vanu.
"Velký, co?"
"Je tu tma." V tom se rozsvítily světla. Kouhoutky byly zlaté a různě označené. A chlapcům označení nic neříkalo, takže se chvíli bezradně koukali, než začali kouhoutky otáčet.
"Mně spadl ručník!"
"No a co... předpokládám, že jsi se v něm nechtěl koupat..."
"Nooo...."
"Neville?!"
"Promiň..."
Položili se do lázně... Příjemná teplá voda s ještě příjemnějšími vůněmi a poněkud nepřirozenými barvami (krvavě žlutá, tyrkysově červená, černo bílá) je naplňovala dost zvláštním pocitem. Nadnášela je a tíživé myšlenky a problémy stoupaly vzhůru....
Jak už to tak bývá, nestoupaly jenom myšlenky.
"Rone?"
"Ano?"
"Kde máš tu ruku?"
"Na noze??" Marný pokus o ironický podtón. Vyznělo to jen jako ironická nota.
"Ano... ale proč do háje na mé??"
Ron se přetočil ze zad na břicho. Dosud se opíral o hranu dírovité bazéno-vany ale teď váhu svého těla přenesl na podbřišek. Na dva podbřišky. Z toho jeden nebyl tak docela jeho.
"Neville, tohle na ranní erekci nesvedeš..." Ronova ruka pohladila Nevilla na tváři, přejela mu prsty po rtech a pak zmizela pod vodou, zatímco Ron sám Nevillovi jemně kousal ušní lalůček.
"Ale jsou.... jsou dvě... ho-di-ny ráá...áchano... ráno..." Znělo to, jako když se zakucká lenochod, ale tomu s ryšavým hárem to evidentně nevadilo. Na to byl příliš vzrušený a (co si budeme povídat) nedočkavý. Hádali jste nadržený, že?
Neville Rona pevně obejmul a s výkřikem: "Jsem ještě panna!", světla pohasly.

Bylo už po koupeli. Vzduch v prefektské koupelně byl velice, velice teplý. Dvě nahá těla v až nepravděpodobném propletenci se právě pomale rozplétala. Nevypadalo to jako po sexuálním aktu, spíš jako po ošklivém pádu ze sedmého patra...
Když oba dva skončili s polibkem, chlapec, který vypadal docela nemotorně se zeptal dosti hloupě.
"Rone, proč jsi tak bezstarostný? Voldemort se vrátil a my dva si tu takhle... užíváme..."
Ron se nejdřív jen zachechtal.
"Víš, Neville, my máme něco co Voldemort nemá- vlasy." Řekl ještě hloupěji ten druhý. Netušil totiž, že Voldemort toho nemá víc...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Upírek Upírek | 25. ledna 2009 v 0:39 | Reagovat

:-D:-D:-D:-D děkuju, bylo to....ach! kawaii!!!

2 Morgana Ehran Morgana Ehran | 25. ledna 2009 v 1:11 | Reagovat

asi vyplivnu plíce smíchy... lol... já nemůžu...

konec mě složil. dokonale. mohl bys být skladatel.

3 Ajja Pensivell Ajja Pensivell | 25. ledna 2009 v 12:11 | Reagovat

:D:D To mě dostalo do kolen.. až se příště do toho topení praštím pořádně, tak mě máš na (s)vědomí!

Matouš a Šimon a Voldy bez vlasů.. já jsem fakt mrtvá... :D

4 Lucid Lucid | Web | 25. ledna 2009 v 14:11 | Reagovat

:oD :oD :oD Dokonalé!!!

Boooože...já z toho nemůžu...

Matouš (a Šimon) jako obvykle neměl chybky...

No, ale tohle: Místnost byla rozlehlá, velice sympatická a uprostřed byla díra. Vzhledem k vykachličkovanosti té díry to byl bazén. Vzhledem k množství kohoutků po stranách té díry (bazénu) se jednalo o vanu.

Tvá zvrhlá mysl opět vyplodila něco skvělého...a den je hned krásnější...:o)

5 Moon Moon | 25. ledna 2009 v 20:40 | Reagovat

:)) :)) :D :D :D :D

Já to prostě žeru.... napřed sem se trochu bála začít číst, ale díky dokonalému varování, podlehla sem zvědavosti!

A teda nelituju! To bylo zase něco.

Máš na svědomí křeče mýho břiška!

Asi nejvíc mě dostal "bazén" :D a pak "Nevypadalo to jako po sexuálním aktu, spíš jako po ošklivém pádu ze sedmého patra...:D :D :D

6 Blanch Blanch | 25. ledna 2009 v 20:51 | Reagovat

budu zvracet :D

Ne z tebe... bylo to skvělý, ačkoliv preferuji tu část s Krtky, kteří si šijí vlastní kalhoty s velkýma kapsama, mně je špatně z toho páru :D Kdybys to nepojal jako obvykle komediálně, sesypala bych se :DDDD

7 Mikka Mikka | 25. ledna 2009 v 22:45 | Reagovat

skvělé hlášky, skvělí krtci žijící v místech s vysokou koncentrací magie, skvělý zbytečný odstavec :D Ale připodobnit sexuální akt k pádu ze sedmého patra, to je něco :D smích :D

8 Neros Neros | 26. ledna 2009 v 11:46 | Reagovat

Díky *uklání se, až mu křupe v zádech*

ME, pokud bych měl skládat jen tebe, nevím, jestli bych se tím uživil...

Moon: je zvláštní, že varování tě přesvědčilo ke čtení :))) Za ty křeče se omlouvám, možná bys to fakt neměla číst :))))) (ne, že by mi nevadilo, kdyby jsi to přestala číst)

Blanch: Jistě že ten pár je naprosto... eh... no řekněme že nechutný. Ale když už si o to upírek řekla, nemohl jsem neodolat výzvě :))) Krtci jsou už stabilním prvkem mého HP slashe:) Hlavně že tě udrželi při životě.

9 Gwen Gwen | 26. ledna 2009 v 20:53 | Reagovat

Asi budu nechutná sama (ne že by mi to vadilo), ale.... mně ten pár nechutný vůbec nepřijde... :-)) Obzvlášť ve slashi takhle komediálně podaném.... :-D

10 Neros Neros | 27. ledna 2009 v 6:52 | Reagovat

Gwen, kdybych to nenapsal svou obyklou formou (recesisticky a komediálně), uznej, že by se na to nedalo koukat. Tihle dva se k sobě prostě nehodí :))

11 Gwen Gwen | 27. ledna 2009 v 14:52 | Reagovat

No je to trochu děsivé, ale já už jsem zažila leccos.... :-))) Ale chtěla jsem říct, že parodickému a ironickému slashi takové pairingy vůbec neuškodí. :-)

12 Beldaran Beldaran | Web | 27. ledna 2009 v 21:05 | Reagovat

Já jsem věděla, proč si to přečíst až dneska. Po těžkém dni nebo probdělé noci (jak se říkalo v jedné reklamě) není nic lepšího než takovéhle počteníčko. Pravda, Neville a Ron, to je poněkud zvláštní kombinace.

Samozřejmě zaručeně nejlepší část je přesně ta, kterou považuješ za zbytečný odstavec! Voldemort tedy nemá ani řasy a chlupy na nohou? No to je metrouš!

13 sigam sigam | Web | 28. ledna 2009 v 20:45 | Reagovat

Mívám ve zvyku citovat v komentářích nejzábavnější hlody povídky, ale v tomhle případě to fakt nejde. Musela bych sem totiž zkopírovat povídku celou :D. Ty mě jednou přivedeš do hrobu, Nere! :D

14 Dean Dean | 31. ledna 2009 v 11:03 | Reagovat

nwm co to pektáš seš snad buzík ? ... mno nejspíš

15 Morgana Ehran Morgana Ehran | 31. ledna 2009 v 11:20 | Reagovat

Deane, je vidět, jak inteligentní a tolerantní člověk jsi *ironík a to velký*

a jestli bereš slovo buzík jako urážky, tak seš dosti ubohý. *zdvižený ukazováček*

16 Ajja Pensivell Ajja Pensivell | 31. ledna 2009 v 13:24 | Reagovat

Deane, svěř mi svou adresu a já slibuju, že ti tu hubu rozbiju..

17 Neros Neros | 31. ledna 2009 v 15:01 | Reagovat

Drahý Deane, kdybych byl... máš zájem?

18 Morgana Ehran Morgana Ehran | 31. ledna 2009 v 15:09 | Reagovat

Nere:))))))))))))))))))) tvůj přístup nepřestanu nikdy obdivovat:)))))))))))))

19 Neros Neros | 1. února 2009 v 20:35 | Reagovat

Já zas ten tvůj, drahá slečno Ehranová...

20 Blanch Blanch | 4. února 2009 v 18:46 | Reagovat

Ach, Dean opět předvedl, na jaké úrovni je jeho mozkovna s cedulkou: "jsem troll po třinácté obrně po pádu z koštěte po zadu". Ale to nemusíš, Deane, my už o tom totiž víme... Jsi totiž více než výmluvný.

Chcete se pobavit, tak se podívejte k němu: martinddd.blog.cz :D Nebo dean-designy.blog.cz, to vám hned poví vše...

21 Neros Neros | 4. února 2009 v 19:26 | Reagovat

Já Dean znám... ne moc dlouho, ale už jsem tam byl a naprosto mne to odrovnalo :)))))

22 moušíta moušíta | Web | 8. února 2009 v 18:08 | Reagovat

Nemám ráda Harryho Pottera O.o

23 forbidden-snowflake forbidden-snowflake | 28. března 2009 v 18:13 | Reagovat

heh budeš mě mít na svědomí.... *umírá smíchy* xDxDxD

24 Songiri Songiri | 25. března 2013 v 13:28 | Reagovat

Příště budu brát tvá slova vážně a počkám s obědem až po přečtení. :D Ti krtci jsou tak absurdní, až tam vlastně sedí. :D A tvůj styl popisů situací a prostor mě zase rozsekal. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama