HP - LV

26. prosince 2008 v 12:57 | Neros |  Výmysly mé choré mysli
Huhuu! Po delší době jsem napsal slash. Byl to dárek pro Blanch k Vánocům, ale napsala mi, že o tohle prostě NESMÍTE nikdo přijít. Jedná se o pár Harry Potter - lord Voldemort. Není to Hewlett Packard - Lojza Výměšek. Na fóru si postěžovala na nedostatek slashů s tímhle párem (Harry Potter- lord Voldemort, na Packarda a Lojzu zapomeňte!), tak jsem jí chtěl udělat radost. A teď obvyklé varování.

!TOTO JE SLASH!
S TÉMATIKOU HP

POKUD NEMÁTE RÁDI HOMOSEXUÁLNÍ MENŠINU, POPŘÍPADĚ HARRYHO POTTERA, NEBO NAOPAK MÁTE RÁDI HARRYHO POTTERA (KDYŽ NENÍ ZNÁSILŇOVÁN VOLDEMORTEM) NEČTĚTE TO!

POKUD NENÁVIDÍTE SLASHE, VŮBEC NEKLIKEJTE NA CELÝ ČLÁNEK, RADĚJI OTOČTE SVOU CTĚNOU ZADNICI A JDĚTE SI PŘEČÍST NĚJAKOU POVÍDKU :))))))

NEJSEM HOMOSEXUÁL, JENOM NENÁVIDÍM DNEŠNÍ XENOFOBNÍ SPOLEČNOST.

MYSLÍM TO S VÁMI DOBŘE!

!!SLASHI ZDAR!!


Zase ten známý škubavý pocit za pupíkem. Harry dopadl na chladnou, travnatou plochu hřbitova v Malém Visánku. Následující události se udály až příliš rychle. Byl zabit Cedric Diggory, chlapec, který měl reprezentovat Bradavice v Poháru tří kouzelníků sám. Přišel Peter Petigrew i s čímsi, co tvrdilo že je lord Voldemort. Harrymu rozřízl ruku, sobě ruku uřízl a přesto vypadal náramně šťastný. Možná proto, že dopomohl ke znovuzrození nejhoršímu černokněžníkovi všech dob.
Lord Voldemort, děsivý ve své nechutnosti, holohlavý jako neonacista, s plochým obličejem hada a s myslí deformovanou vlastní nechutností, se pomalu blížil k Chlapci, který ho kdysi málem zabil.
"Ááá, Harry Potter.. Dost jsi vyrostl od doby co jsem tě viděl naposledy." Upřel na Harryho své rudé oči, pod jejichž tíhou byl Potter nucen pohlédnout na zem.
Zhruba směrem kde několik sáhů pod zemí se rozprostíralo obrovské území krtka Matouše. Ona krtčí nora, klikatá a obrovská, podzemní a tak jaksi hliněná byla fenomenální svou rozsáhlostí. Až je překvapivé, že se tam krtek neztratí. Krtkové mají velice dobrý orientační smysl, vzhledem k velkému a složitému prostředí kde žijí. Nemůžeme se proto divit, že se žížaly dostávají do krtčích nor, ani neví jak. Je spíš zázrak, když se žížala do krtčí nory nedostane, protože hrozí přírodní katastrofa. Ukažme si to na modelové situaci: Žížala se z nám neznámého důvodu vyhne krtčí noře, pak ji krtek neslupne, umře hlady a celý ekosystém je rázem v háji. Kdo pak bude jíst nebezpečné žížalstvo podrývající domy, osady a autoritu krtků?
Toto byl naprosto zbytečný odstavec.
"Dívej se mi do očí, když s tebou mluvím!" Pán zla se rozzuřeně podíval na Chlapce s jizvou.
"A-ano." Promluvil bezbraný chlapec, stále dost zničený z toho že byl zabit Cedric Diggory. Za dobu trvání Turnaje ho začal považovat za přítele a teď už nebyl. Ani přítel, ani živý. Ale Potterovi netekly slzy jen kvůli Diggorymu, také ho začala nesnesitelně pálit jizva.
"Víš, Harry... To, že mi v žilách koluje tvá krev je skvělé v jedné věci." Voldemort zabodl Harrymu prst přímo na jizvu a se sadistickým výrazem (umocněným rudým pohledem Voldemortových zbrusu nových očí) sledoval jak se Potter svíjí a kroutí v návalu strašné bolesti.
Bolest v jizvách je normální jenom po operacích, kdy hrozí roztržení stehů. Proto nikdo nechápal proč Pottera ta jizva bolí i patnáct let od doby, co byla způsobena.
"Máš z toho také ten skvělý pocit jako já, Harry?" Ta slova už Pán zla šeptal Harrymu přímo do ucha a při té příležitost ho jemně kousal do ušního boltce.
"Co si myslíš, že děláš, Tome? Táhni pryč ode mě." Potter zlobně zakopal nohama ve vzduchu, ale bylo mu to platné, jako beznohému nové tenisky.
"Už mne nikdy neoslovuj jménem mého mudlovského otce!" Pán zla se doopravdy rozvstekal a tak udeřil Harryho pěstí.
"Červíčku, chci s ním být chvíli sám. Odejdi na chvíli."
Peter Petigrew držel svůj pahýl a pomocí kouzla se snažil, aby nevykrvácel. Bohužel se mu to povedlo, zalezl do úkrytu a tam chvíli naříkal nad svým osudem.
"Teď, když můžeme být chvíli sami, Harry..." Voldemort udělal lehký pohyb hůlkou a kosa, kterou byl mladý Potter vězněn, povolila. Ten samozřejmě (ze své přirozenosti) spadl na na zem a poklekl.
"Jdi ode mne pryč... Expe..."
Lord Voldemort zašeptal
"Crucio!"
Potter lehl na zem a začal se svíjet ve strašné křeči. Vypadal jako píďalka obecná posypaná solí, než se Pán zla nabažil a uvolnil ho z moci kletby.
"Harry, používáš proti tak nedokonalé kouzlo... Něco ti vysvětlím... Chci tě zabít, ale víš... taky si to musím trošku užít."
Harry Potter, chlapec, který kdysi přežil si ucvrkl... Bál se toho, co mohlo přijít. A co nejspíš i přijde. Opět byl připoután k náhrobku otce Toma Rojvola Raddlea, k náhrobku otce muže, který vstoupil do dějin jako Lord Voldemort.
Jenom ho překvapilo jakým způsobem byl připoután. Zády k Pánovi zla.
"Harry, dost by mě zajímalo, jak budeš reagovat, když budu v tobě Harry... vzhledem k tomu jak moc ti vadí dotyk..." Dlouhé bílé ruce (tedy Harry si představoval že jsou dlouhé a bílé) pomalu vykasali Potterovi hábit nad pas. Pak ho silné paže obejmuly a rozepnuly pásek. S páskem samozřejmě i kalhoty. Bolest z pulzující jizvy způsobená dotykem kvůli neradostnému očekávání přešla do pozadí. Doslova.
"Doufám že si o mě nemyslíš něco špatného Harry..." Voldemort se zasmál "...ale tohle je jako trest za to, že jsi mne zbavil mého lidského těla, naprosto adekvátní. Prolnutí nás dvou... škoda jen že nemůžeš mít děti..." Tohle už Voldemort slastně šeptal. Pak si i on vykasal hábit a nalepil se na Potterovi nahé hýždě...
"Tohle neeeeeee! Kde mám..."
"Vercajk?" zeptal se úlevně Harry.
"Jo, přesně ten.."
"V pr..."
"Kdyby tam byl, byl by tam kde má být. Celkově by byl. Takhle není. Nikde. Ani v tobě. A to mě mrzí."
"Mě taky." Sarkastická poznámka vyšla z Harryho úst takřka nevědomky. Raddle se zatím vzpamatoval.
"Dost Pottere. To stačilo. Nejspíš udělám Červíčkovi novou ruku, aby byl ještě někdy použitelný. Kdybych měl víc času, udělám to samé se svým přirozením, ale takhle... znásilnit tě můžu kdykoli později. Červíčku! Vylez ven a nastav ruku." Voldemortův pokřivený úsměv se ještě víc roztáhl. Když si Petigrew vyhrnoval rukáv nad znamením zla, Voldy se naposledy otočil na Chlapce, který zůstal panicem.
"Moc si neulevuj Pottere. Jednak to po tobě nikdo uklízet nebude a jednak -a to je nejdůležitější- co říkáš na gruppensex?" Pán zla se dotkl znamení zla, zlo bylo prozatím ukojeno a déšť okolo přistávajícíh Smrtijeů vypadal, že nechce přestat.
"Proč se ze mě stává citlivka?... Teď se dívej Harry, přichází má opravdová rodina..."
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Meadow Meadow | Web | 26. prosince 2008 v 14:43 | Reagovat

Tak to mě dostalo:D Voldy a jeho odvrácená tvář:D

K tvému komentáři: Střílím jak se dá, ale teď nemám kvůli škole moc čas. Registrovaná nejsem, je to jen hobby. Můj taťka je registrovaný.

2 Neros Neros | E-mail | 26. prosince 2008 v 15:12 | Reagovat

Vážně? Někdy s ním jeď na nějaké srazy střelectví... Rád tě poznám xD

3 Morgana Ehran Morgana Ehran | 26. prosince 2008 v 19:35 | Reagovat

tak tohle je moc... myslím, že se uchechtám k smrti.. už jen pro svůj oslabený organismus... och, já nemůžu, to bylo boží. skvělé, Nere, z tebe něco bude! och, lol, jdu tiše upřít do kouta...

a krtek Matouš vede! máš nějak moc rád krtky, cO?:))

4 Blanch Blanch | 27. prosince 2008 v 2:30 | Reagovat

mě nejvíc dostala věc hned na začátku -  holohlavý jako neonacista - když jsem to četla prvně, vyprskla jsem džus na monitor a na klávesnici... :))) a to byl jen začátek :)

5 Neros Neros | E-mail | 27. prosince 2008 v 12:43 | Reagovat

Netušil jsem, co způsobím :))))))

6 Meadow Meadow | Web | 27. prosince 2008 v 20:21 | Reagovat

Tak ty jsi taky "zabiják"?:D Inu, tatínek nemá na srazy čas.

7 Lucid Lucid | 27. prosince 2008 v 20:37 | Reagovat

Perfektní! Zbožňuju tvé naprosto zbytečné odstavce :oD No a ten Voldemort bez vercajku neměl chybku :oD - jsi skvělý spisovatel :o)

8 sigam sigam | Web | 27. prosince 2008 v 22:15 | Reagovat

Ach, jak já miluju krtka! Že mě s ním někdy seznámíš, prosím, prosím? *psí oči*

To bylo vážně úžasné! Opět jsi mě úspěšně dohnal k slzám... samozřejmě k slzám soucitu nad Voldyho tragickou ztrátou... :D

9 Neros Neros | E-mail | 27. prosince 2008 v 22:29 | Reagovat

Meadow: No... dalo by se říct. Tak až někdy bude mít, tak napiš..

Lucid: Už jsem se lekl, co s tebou je :))) U tebe na blogu taky nic novýho... Ale hlavně že žiješ :D A myslím že tolik chvály si snad ani nezasloužím.

Drahá sigam, jsem strašně rád že s ním soucítíš. A krtek Matouš se určitě ještě někdy někde objeví. Myslím že se bude objevovat docela často. :))))))

10 Beldaran Beldaran | Web | 28. prosince 2008 v 13:54 | Reagovat

Zbytečné odstavce a ty metafory nemají chybu. Píďalka obecná posypaná solí XDDD

11 Blanch Blanch | 29. prosince 2008 v 2:05 | Reagovat

To je krtek Matouš a jeho krtčice se jmenuje Šimon :)) A mají spolu krásný symbiotický vztah na dně nor :)

12 Moon Moon | 29. prosince 2008 v 8:06 | Reagovat

:)) krtci prostě vedou!!!

:D :D :D chudák Voldy... debata nad vercajkem byla dokonalá!

:D ty fakt umíš člověku úžasně zvednout náladu.

13 Upírek Upírek | 29. prosince 2008 v 10:28 | Reagovat

Nerosi, píšeš úúúžasně, máš u mě metal;-)

14 Marguerite Marguerite | 29. prosince 2008 v 13:55 | Reagovat

*vesele skanduje* "Krtci na hrad!"

15 Lucid Lucid | 29. prosince 2008 v 18:10 | Reagovat

Ale zasloužíš...:o)

Těší mě tvá péče o mé zdraví :oP Začetla jsem se do různých povídek, do knihy a navíc si aktivně vychutnávám prázdniny (jelikož jsem na Slovensku) - chodím do přírody a dneska jsem byla dokonce lyžovat! Wau! Takže k netu se zase až tak nedostávám...ale to není důležité...:o)  

Na blog přidávám jenom sem tam něco, obvykle to nepřevyšuje takových 15 článků za rok - jsem to ale špatný admin :oD - potom se člověk diví, že mi tam nikdo nechodí, ale co se dá dělat...jsem moc líná na to, abych pořád pracovala na vlastních stránkách, proto obdivuju tvoji (i jiných) pravidelnou aktivitu.:o)

16 Upírek Upírek | 29. prosince 2008 v 23:09 | Reagovat

Neville/Ron, kuju:-D

17 Ajja Pensivell Ajja Pensivell | 30. prosince 2008 v 14:07 | Reagovat

Nere, :DDD No cement.

Moment, Domi, a co jsme to vymyslely za ten šílenej pairing? :))))

18 Neros Neros | E-mail | 30. prosince 2008 v 14:40 | Reagovat

Ajjo, vy jste toho vymyslely xDDD

Upírku, myslím na to, neboj se :)) Jen přemýšlím, kdo z nich je uke a kdo seme.

Já mám prostě radost, když vy máte radost.

19 Hope Hope | Web | 30. prosince 2008 v 19:17 | Reagovat

přiznám se, že tohle moc nečtu, jelikož to není právě můj šálek čaje, ale tohle mě vážně pobavilo :o)

20 Kuraiko-san Kuraiko-san | Web | 5. listopadu 2009 v 14:53 | Reagovat

Kupodivu se mi tenhle pár docela líbí, četla jsem na něj tak strašně moc povídek ale takovouhle čtu snad poprvéO_o
v životě jsem se u žádného slashe tak nezasmála jako u týhle povídky ten krtek Matouš a žížala mě úplně odrovnali ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama